Bebe Rexha e “nxehtë” me veshjen transparente gjatë performancës së saj

Bebe Rexha është e njohur për figurën e bujshme trupore që nuk heziton ta vë në plan të parë.


Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka bërë një performancë në spektaklin televiziv, ‘Legendary’.

Ajo ka shpërndarë një fotografi duke i ftuar fansat e saj që ta përcjellin interpretimin e 31-vjeçares.

Ndërsa vëmendje ka marrë dukja e saj dhe veshja që ekspozonte shumë nga figura trupore.

Bebe ka pozuar nga prapa, e veshur me rroba transparente që ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë.