Bebe Rexha ka një zgjidhje për vajzat që janë mbipeshë

Bebe Rexha ka bashkëpunuar me markën e të brendshmeve ‘Adore Me’. Ajo solli disa poza provokuese duke treguar linjat seksi.


Duke folur për WWD ajo tha se i adhuron ushqimet e ëmbla.

“Unë i dua karbohidratet. Unë ha makarona dhe pizza. Jam e fiksuar pas tyre. Dhe stomaku im ka qenë në formë të mirë dhe seksi”.

Ajo tha se është e fiksuar pas të brendshmeve dhe secila femër duhet ta dojë trupin e saj ashtu siç është, ku për tu dukur joshëse duhet të keni të brendshme provokuese.

Ky koleksion ka bërë një hap të duhur për t’ua ndryshuar mendjen të gjitha femrave që lodhen nga mbipesha duke u ofruar zgjidhje të shpejtë.