Besnik Qaka, urim të veçantë për ditëlindjen e vajzës, pamje nga festa

Këngëtari nga Peja, Besnik Qaka, me rastin e ditëlindjes së parë të vajzës, i ka organizuar asaj një ndejë.

Këngëtari ka postuar në profilin e tij në Instagram pamje nga festa, ndërsa Unën e ka uruar me fjalët më të mira që rrjedhin nga zemra.

“Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Mos harro sot eshte dita jote QESHU dhe kalo sa me mire te jete e mundshme ne kete dite speciale per ty. Mos harro qe ti je njera nder arsyet e lumturis time. Shume Urime per TY UNA 1 ! URIME URIME !! Faleminderit ??”, ka shkruar Besniku në Instragram. /Reporteri.net/.