Blero zbulon çka i tha Teuta Krasniqi natën që u martua me Afronën

Blero ka zbuluar se Teuta Krasniqi e uroi për martesën me Afrona Dikën, dhe i tha çiftit se u dëshiron më të mirën.


Tashmë e një kohë në mediat rozë po flitet për dasmën e Bleros dhe Afronës që ishte madhështore.

Ndërsa, edhe ish-bashkëshortja e Bleros ia ka uruar martesën atij.

“Po ajo na ka uru, na dëshiroi më të mirën, unë e falenderoj shumë”, ka thënë Blero për prive.