“Bonjour motherf*ckers”, kështu përshëndet Morena në imazhet e reja

Morena Taraku ka bërë sot një përshëndetje speciale.


“Bonjour motherfuckers”, ka shkruar këngëtarja sipër imazheve të reja që solli.

Reklamë

Përveç përshkrimit ajo mori vëmendje edhe me pozat e saj dhe veshjen provokuese.

Në bikini ngjyrë vjollcë të kombinuar me kapele pink Morena u shfaq me plot stil.

Ndërkohë që pas pjesëmarrjes në klipin me Ledrin, ajo nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)