Butrint Imeri tregon fizikun e formësuar nga palestra

Ai është njëri nga artistët më të pëlqyer në estradë dhe tanimë numëron fansa të shumtë gjithandej trojeve shqiptare.


Fjala është për këngëtarin Butrint Imeri, i cili për pak vite ka arritur një karrierë të bujshme profesionale.

Krahas muzikës, krijuesi i hitit “Xhanem” një kujdes të madh i kushton edhe fizikut të tij.

Së fundmi, Imeri ka publikuar një fotografi nga palestra me anë të të cilës ka vënë në pah trupin e formësuar.

Gjesti i ëmbël i Butrint Imerit, befason një vajzë me sëmundje të rëndë dhe vallëzon me të

Imazhi është ndarë në InstaStory dhe vetëm në këtë rrjet social mban 884 mijë ndjekës.