Butrint Imeri tregon muskujt e barkut, ky është komenti epik i Ledri Vulës

Këngëtari shqiptar, Butrint Imeri, ka marrë gjithë vëmendjen me fotografitë e fundit.


Ai ka postuar një imazh ku i ka treguar muskujt e barkut dhe vëmendjën më të madhe e mori komenti i reperit shqiptar, Ledri Vula.

“Fotoshop”, u shpreh ai në formë shakaje.

Ndryshe, Butrint Imeri ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.