Çifti i njohur i shoubizit i jep fund beqarisë në fshehtësi

Pas përfundimit të ndarjes së çmimeve në eventin e njohur “Billboards Awards”, të gjithë fansat janë habitur pasi çifti i njohur, këngëtari Joe Jonas dhe aktorja e “Game of Thrones” Sophie Turner i kanë dhënë fund beqarisë në një ceremoni surprizë në Las Vegas.


Ndonëse nuk kishin lajmëruar asnjë për ketë martesë ata papritur pak orë pas përfundimit të ‘Billboards’ kanë mbledhur të gjithë miqtë dhe familjarët dhe janë martuar.

Joe është shoqëruar në altar nga dy vëllezërit e tij Kevin dhe Nick ndërsa martesa është transmetuar live në ‘Instagramin’ e Dj të njohur Diplo i cili ka ndarë çdo moment me fansat.