Cilin mashkull nga estrada do e donte në shtrat Sofia? Emri do iu habisë

Personazhi shumë i dashur për publikun kosovar, Sofia, ka dhënë një intervistë ekskluzive për emisionin ‘SHOW TIME’


Sofia e ka qenë e ftuar në rubrikën ‘Në shtrat me…’, ku ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj, shkruan Reporteri.net.

Ndër të tjera ka treguar edhe cilin mashkull nga estrada do e donte në shtrat.

Se për kë bëhet fjalë, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në orën 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net