Cricket vjen sërish me një kryevepër, këtë radhë ripërpunon këngën ‘Mesazh’ të të ndjerit Dr.Flori

Cricket ka publikuar këngën e radhë me Numen.


Pas sukseseve që pati me këngët ‘Më fal’ dhe ‘Kthema kohën’, kësaj radhe Cricket ka ripërpunuar këngën legjendare të ‘West side family’, ‘Mesazhin’.

Kjo qenka një nga këngët e preferuar të Donatit e cila e ka përcjellë atë që nga fëmijëria, dhe artisti ka falënderuar Florin dhe Alban Kondin për mundësinë që i kanë dhënë për të ripërpunuar këtë këngë.

“Shpresoj te percjell ndjenjat e perjetuara nga une” ka shkruar Cricket në një postim të bërë rreth këngës.