Dafina Zeqiri publikon këngën e re në bashkëpunim me DJ Hamida dhe Aymane Serhani

Dafina Zeqiri është rikthyer sërish me një hit të ri!


Pas publikimit të klipit “La Reina” në fynd të majit, këngëtarja shqiptare kthehet fuqishëm në tregun muzikor me një tjetër hit që s’do t’ju mbajë vendi kur ta dëgjoni.

Pak minuta më parë ajo publikoi këngën e re në bashkëpunim me me DJ Hamida dhe këngëtarin maroken, Aymane Serhani. Klipi i cili titullohet “Desole Por Favor”, është xhiruar në Francë dhe është tepër ritmik!

Dafina këndon shqip dhe shfaqet tepër senuale me tre paraqitje të ndryshme.