Dafina Zeqiri transformohet sërish, shikojeni si duket

Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht.


Por, ajo nuk e ka problem edhe të shfaqet shumë shpesh me paruke dhe duket krejtësisht ndryshe.

Së fundi, ajo publikoi fotografi nga vetura, në të cilën shihet me një paruke të bardhë dhe dukej shumë bukur, transmeton lajmi.net.

Kujtojmë se Dafina Zeqiri është aktive me koncerte dhe po punon rreth këngëve të reja.