Dalin mesazhet shokuese për Kejsin: Stresi 24 orë me dashnore në burg

E ndarë tashmë prej muajsh nga reperi i njohur, Stresi, ish-e dashura e këngëtarit, Kejsi vazhdon të jetë teje aktive në rrjetet sociale ku ndan shumë foto dhe video.


Së fundmi ajo ka publikuar disa komente të ndjekësve të saj, përmes versionit të famshëm “Question”. Por mesazhi është teje tronditës pasi një fans i tregon sesi Stresi e ka tradhtuar. Por Kejsi siç duket nuk është aspak e shqetësuar dhe krahas mesazhit super të gjatë Kejsi shkruan: Çfarë mendimi keni për njerëz të tillë, fanse apo inatçore?

“Po të tregoj një histori të vërtetë, kemi qenë verën e kalaur të mbledhur për drekë disa veta shoqëri e afërt e Stresit, ndërkohë Stresi me dashnoren në tavolinë, po goxha larg Tiranës që t’i shpëtonim radarit tënd. Hapi tel Stresin sheh në Instagram që ti kishe hedh foto me të boboooo, kjo nuk mbush hiç e ja ka plas të qeshurës me lot fare, edhe sot e kujtoj gjithë tavolina. Hahah tani kujtoj si tallnim bythën me ty kur ish në burg kedi sa herë hidhje ti foto. Tetë muaj ti hidh foto me të si budallaçkë e Stresi live nga burgu,kontakt 24 orë me dashnoren. Vetëm kur erdhe si jevgjit bashkë me mamin që në fillim të majit e i zure derën. Nuk e di dmth, po beharin e shkuar ke qenë legjendë s’mabheshe fare. Aman mos më dërgo mesazh në direct se jam me zemër të dobët.”-ishte komenti i ndjekësit në Instagram.

Statusi i Keisit

“Po të tregoj një histori të vërtetë, kemi qenë verën e kalaur të mbledhur për drekë disa veta shoqëri e afërt e Stresit, ndërkohë Stresi me dashnoren në tavolinë, po goxha larg Tiranës që t’i shpëtonim radarit tënd. Hapi tel Stresin sheh në Instagram që ti kishe hedh foto me të boboooo, kjo nuk mbush hiç e ja ka plas të qeshurës me lot fare, edhe sot e kujtoj gjithë tavolina. Hahah tani kujtoj si tallnim bythën me ty kur ish në burg kedi sa herë hidhje ti foto. Tetë muaj ti hidh foto me të si budallaçkë e Stresi live nga burgu,kontakt 24 orë me dashnoren. Vetëm kur erdhe si jevgjit bashkë me mamin që në fillim të majit e i zure derën. Nuk e di dmth, po beharin e shkuar ke qenë legjendë s’mabheshe fare. Aman mos më dërgo mesazh në direct se jam me zemër të dobët.”-ishte komenti i ndjekësit në Instagram.