Dasma e djalit të Remzie Osmanit: Zbuloni dekorin mahnitës të sallës

Mbrëmjen e sotme djali i këngëtares Remzie Osmani, Hamza po kurorëzon dashurinë.


Eventi po mbahet në një prej sallave në periferi të Prizrenit dhe raportohet se janë më shumë se 500 të ftuar në event.

Më poshtë, fotografi nga salla.