Demi Rose më e rrezikshme se një dem në fotot e fundit

Modelja britanike, Demi Rose, ka provokuar edhe njëherë tjetër me fotografitë e saj në profilin e “Instagam”-it.


24-vjeçarja me forma bombastike shfaqi gjoksin e saj teksa pozoi me një shami në kokë.

Modelja seksi ka zbuluar se kjo fotografi është realizuar në Tunizio, atje ku ndodhet momentalisht dhe po shijon diellin dhe detin.

 

View this post on Instagram

 

Red is my favourite ?

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on