Demi Rose nuk ka turp, e mbulon gjoksin vetëm me trëndafila

Demi Rose ka joshur me foton e re në rrjete sociale.


Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat , shkruan lajmi.net.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Së fundmi Demi ka publikuar disa imazhe duke lënë gojë hapur fansat e saj, të cilët kanë komentuar dhe pëlqyer mijëra herë fotografinë.

Ajo shihet e veshur në të brendshme derisa mban një trëndafil ngjyrë rozë në duar.