Dikur rival e madje edhe u rrahën, por sot Noizy i bën një dhuratë të bukur vajzës së Ledrit

Gjithçka ka ndodhur në të kaluarën, mbetet në të kaluarën për Ledrin dhe Noizyn.


Ky i fundit i ka bërë një dhuratë shumë të bukur vogëlushes së Ledrit. Ajo i ka dërguar Poem Blusë disa bluza nga linja e veshjeve “Illyrian”.

Vogëlushja Poem Blu Vla. Mirë se erdhe në botë! Shpresojmë që të rritesh e fortë dhe e zgjuar sa edhe e bukur. Thuaji mamit dhe babit t’i lajnë rrobat në lavatriçe në 30 gradë, sa herë që të ndjesh se nuk mund ta mbash qumështin e mamit në stomak”, ka shkruar Noizy dhe skuadra e tij në pusullën për vogëlushen.