Diona Fona me poza provokuese, del pa reçipeta

Diona Fona erdhi atraktive në fotografitë e fundit.


Diona Fona është një nga këngëtaret më të dashura të estradës, ndërsa pëlqehet shumë si për pamjen e jashtme ashtu edhe për talentin e saj, shkruan lajmi.net.

Diona Fona ka publikuar disa imazhe joshëse në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me një kostum mjaft të bukur teksa ka vendosur të paraqitet pa reçipeta.

Fotografitë e saja u komentuan mjaft shumë si nga fansat ashtu edhe nga kolegët dhe miqtë e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)