Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita rrëfen shqetësimin e saj më të madh

Siç tashmë dihet, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.


Modelja është në pritje të një vajze dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë.

Së fundmi, me anë të një postimi në rrjete sociale, Arbenita ka ndarë një shqetësim të madh të kësaj periudhe. Asaj i duhet të shkojë në tualet çdo pesë minuta, nëse konsumon sado pak ujë.

Videoja e shpërndarë nga Arbenita në Instastory: