Donaldi acarohet me Beniadën: Do të të zhvesh lakuriq

Një lojë mes banorëve në Big Brother VIP duket se ka acaruar Donaldin.

Teksa ndodheshin në kuzhinë, Beniada i afrohet dhe i hedh një vezë mbi kokë.

Duket se këtë gjest nuk e ka pritur mirë dhe aktori është zotuar të hakmerret.

“Unë atë do ta zhvesh lakuriq, zotohem për këtë gjë”, thotë Donaldi.

Aktori dhe modelja kanë një raport të mirë me njëri-tjetrin. Të dy ishin në mesin e banorëve të preferuar për të shkuar në finale.