Dukagjini përgatit publikun për hite të reja nga Dua Lipa

Dua Lipa së shpejti me këngë të re.


Dukagjini me postimin e fundit të bërë ka shtyrë publikun të mendojë se nuk do kalojë edhe shumë kohë deri sa të dëgjojmë hitet e reja nga Dua Lipa, shkruan lajmi.net.

Ai në llogarinë e tij në Instagram ka ndarë një fotografi me dy çmimet ‘Grammy’ të fituara nga këngëtarja vitin e kaluar dhe si mbishkrim la “Duke dëgjuar këngë të reja’.

Kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga Dua ishte ‘Swan Song’ që u publikua gati një vit më parë.

View this post on Instagram

Listening to some new music ??. ????

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on