E dashura e Feros, imazh zyrtar i markës së njohur të veshjeve sportive

Shqiptarët po arrijnë suksese edhe në botën e modelizmit.


Arbenita Ismajli ka qenë një nga emrat për të lakuar këto muaj në mediat rozë kjo për shkak lidhjes me Feron dhe jetës së saj profesionale, shkruan lajmi.net.

Modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Angli ka shënuar një sukses të ri në karrierën e saj. Zeshkania është bërë imazh në njërën nga brendet më të njohura sportive.

Bëhet fjalë për brandin e njohur britanik ‘JD Sports’ për të cilin Arbenita ka prezantuar veshjet e gjinisë femrore. /Lajmi.net/