E dashura e Feros pozon nga Turqia, më e bukura ndër çikat

Modelja Arbenita Ismajli është shfaqur provokative në foton e fundit.


Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, ka publikuar sërish foto provokative në Insatgram.

Në foton e postuar ajo duket seksi e veshur shkurt në pjesën e sipërme ku edhe e ka treguar barkun. Ajo është modele prej kohësh mirëpo u bë e njohur pasi u lidh me reperin Fero dhe jeta e tyre private tashmë është në fokusin e madh të mediave dhe publikut.

Arbenita ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në llogarinë e saj në Instagram.