E dashura e Ronaldos tregon trupin nga palestra

Jo veç Cristiano Ronaldo ushtron pa ndalë për një fizik të mirë dhe për të qenë në formë. Këtë e bën edhe e dashura e tij dhe nëna e fëmijëve të CR7 Georgina Rodriguez, shkruan Reporteri.net.


Ajo përveç se kujdeset për vogëlushët e saj, merr pjesë në evente të ndryshme dhe është tifoja speciale e Juventus ajo bën dhe palestër.

Bukuroshja spanjolle këtë e ka treguar së fundmi përmes një foto të publikuar në Instagram.

“Një mollë në ditë nga doktori ju mban larg”, shkruan Georgina bashkëngjitur me foton ku tregon të pasmet “shpërthyese” me streçet e jeshile.