E fejuara e Ronaldos sensuale me fustanin e stilistes shqiptare

Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla.


Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti për arsye të dashurit të saj.

Ata së bashku kanë një fëmijë dhe po jetojnë të lumtur.

Modelja ndan foto me ndjekësit e saj në Instagram, ku e shfaq trupin e saj joshës.

Së fundi ajo është paraqitur me një fustan ngjyrë nude, të cilin ia kishte bërë disenjnatorja e njohur shqiptare, Lia Stublla.