E mbani mend këngëtarin Remi të hitit “Dy kandila”? Shikoni sa shumë ka ndryshuar!

“Dy kandilat” është kënga që për vite më radhë ka shoqëruar publikun shqiptarë.


Ky hit i shumë viteve më parë ishte një nga projektet e shumta të Remi Jakupit, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Ndonëse jo shumë prezent tani me projekte, këngëtari i cili ka vite që jeton në Amerikë, me kalimin e viteve ka ndryshuar tej mase.

Por, sonte ai është shfaqur në një festë së bashku me këngëtaren Shkurte Gashi dhe bashkëshortin e saj.

/Reporteri.net/