E njihni djaloshin në foto? Sot është njëri nga më të suksesshmit në skenën muzikore

Reperi i njohur ka publikuar një foto nga fëmijëria.


Fero ka hapur arkivat e fëmijërisë dhe ka ndarë një imazh ku shihet duke u munduar t’i hedh hapat e parë në jetë.

Gjilanasi sipër imazhit la një shkrim shumë interesant ku tregon për vullnetin e tij qysh në fëmijëri, “Unë mendoja gjithmonë se jam i fortë, që kur isha fëmijë”.

Fero së fundmi ka hedhur një hap të madh në realizimin e një projekti me gjithë reperët e Gjilanit, vend ky që ka nxjerrë probleme mes tyre për gjatë viteve të fundit.

View this post on Instagram

I always thought I was powerful, since I was a kid

A post shared by FERO (@ferofera) on