E “zjarrta” Anxhelina Hadërgjonaj, shikoni si vallëzon para pasqyrës

Këngëtarja , Anxhelina Hadërgjonaj është shfaqur duke vallëzuar para kamerës, shkruan Reporteri.net.


Ajo i ka publikuar video në Instagram ku duket tejet provokative. Ajo në pjesën e poshtme është mbështjellur me një peshqir ndërsa lartë ka treguar barkun dhe paksa gjoksin.

Kujtojmë se Anxhelina është vajza e Albërie Hadërgjonajt e cila njihet si “gjyshja seksi” e estradës kosovare.

Shikoni videon ku mund të shihni lëvizjet e ‘zjarrta’ të këngëtares.