Eliona Pitarka ndryshon pamje pas lindjes së vajzës dhe duket më e ëmbël

Aktorja e njohur e spektaklit “Klanifornia”, është bërë nënë për herë të parë të një vajze që e ka quajtur Gala. Ajo ka qenë tepër aktive gjatë muajve të shtatzënisë, ku shpesh herë ndante foto me ndjekësit nga momentet e saj të përditshmërisë.


Së fundmi aktorja ka bërë të ditur përmes një video në rrjetet sociale se ka ndryshuar look, ajo ka prerë flokët e saj dhe ka çelur ngjyrën. Kjo pamje e re i shkon shumë dhe e ka bërë Elionën të duket edhe më e ëmbël.