Elvana Gjata tërheqëse si asnjëherë, këngëtarja po shkëlqen e veshur me fustan të bardhë

Elvana Gjata mbetet padyshim një nga emrat më të pëlqyer në estradë.


Këngëtarja e cila numëron një karrierë të gjatë muzikore, përveç që i kushton rëndësi projekteve që realizon, hiç më mbrapa nuk mbetet as stili i veshjes së saj, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Në Instagram, këngëtarja ka publikuar fotografi, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë tejet të veçantë, teksa një kujdes të madh ka treguar edhe për grimin, ndërsa nuk ka zbuluar nëse kjo paraqitje është pjesë e ndonjë klipi.

Në muzikë, projekti i saj i fundit është ai i para pak ditëve, në bashkëpunim me Yll Limanin, këngët “E di” dhe “Marre” të cilat erdhën të realizuara me një klip të vetëm.

/Reporteri.net/