Emina Çunmulaj sjell poza të reja me barkun e rrumbullakosur

Pas një pushimi disa-javor në Mal të Zi tek familjarët e saj, Emina Çunmulaj tani është rikthyer në ShBA.


Modelja shqiptare ditën e sotme ka zgjedhur t’i kujtojë sërish ato ditë të bukura që kaloi në Mal të Zi, ndërsa ka publikuar disa prej tyre, shkruan Gazeta Online “Repoteri.net”.

Çunmulaj shfaqet e veshur me fustanin e bardhë, ndërsa ka nxjerrë në pah barkun e rrumbullakosur, duke qenë se modelja është në pritje të ëmbël.

Emina Çunmulaj shumë shpejt pritet të sjellë në jetë një djalë.

Ndryshe, modelja ka vite që është martuar dhe nga kjo martesë ka dy vajza.

/Repoteri.net/