Emina Çunmulaj surprizon bashkëshortin e saj për ditëlindje

Data 22 korrik është një datë e rëndësishme për Emina Çunmulajn.


Modelja e cila ka vite që jeton në Amerikë sot po feston ditëlindjen e bashkëshortit të saj, Sam, shkruan Gazeta Online “Rerpoteri.net”.

Çunmulaj ka zgjedhur që ta surprizojë bashkëshortin brenda ambienteve të shtëpisë së tyre, duke dekoruar një pjesë të dhomës së ndejës me tullumbace.

“Urime ditëlindjen Sam”, është shkrimi që ajo ka bërë.

Çifti ka vite që është martuar dhe kanë dy vajza, ndërsa tani janë në pritje të fëmijës së tretë, teksa kanë zbuluar edhe gjininë e që është djalë.

/Reporteri.net/