Enca ka një kusht për fansat nëse dëshirojnë publikimin e këngës së re

Enca është në përfundim të këngës së re.


Enca ka disa ditë që është duke paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin duket se shumë shpejt do ta nxjerrë në vizion, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë ditës së sotme ka publikuar një fotografi në Instagram ku ka kërkuar nga fansat e saj që të bëjnë 10 mijë komente nëse dëshirojnë që kënga të lansohet të shtunën.

Projekti mban titullin ‘Ku mete’ dhe besohet se është punuar edhe me video klip nga këngëtarja shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

10.000 komente dhe “KU METE” del te shtunen… 🤍🤍🤍 Makeup @sagerimakeup Hair @lorel_makeupartist Photo @iljanstermolli

A post shared by ENCA (@enca) on