Enrique Iglesias valëvit flamurin shqiptar midis Greqisë

Valëvitja e flamurit kombëtar shqiptar nga këngëtari Enrique Iglesias ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale.


Këngëtari me famë në botërore gjatë koncerti në Selanik të Greqisë, kur valëviti flamurin kuqezi të cilën e hodhën në skenë adhuruesit shqiptarë që ishin prezentë.

Pasi morrin flamurin në dorë, këngëtari spanjoll nuk hezitoj që për disa momente ta mbante dhe të vazhdonte performimin.

Moderatorja Fjodora Fjora ka postuar disa moment të reja nga nata e mbrëmshme në Instastory teksa shihet 44 vjeçari me flamurin kombëtar.