Era Istrefi në xhakuzi, por kush po e shoqëron atë?

Këngëtarja Era Istrefi i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instastory aty ku shihet e veshur me bikini duke u argëtuar në xhakuzi.


Në njërin prej imazheve ajo ka bërë të ditur se po e shoqëron nëna e saj, Suzana Tahirsylaj me të cilën dihet se është shumë e lidhur.

Kujtojmë se Era së fundmi e ka publikuar projektin e saj më të në bashkëpunim me motrën e saj Norën dhe kënga “Nuk e di” është pëlqyer shumë nga publiku, e kjo më së miri dëshmohet nga klikimet e shumta që ka marrë në Youtube.

Kënga për vetëm dy ditë ka mbledhur më shumë se 1 milion shikime në kanalin zyrtar të Ultra Music.