Era Istrefi pozon joshëse teksa thekson linjat trupore në bikini

Era Istrefi i është rikthyer fotove joshëse.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është një nga emrat shumë të dashur për publikun.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale teksa mban fansat e informuar për të rejat nga jeta profesionale.

Së fundmi ajo hyri në Instagram për të pozuar nga një varkë e cila dukej mjaft luksoze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Era kishte të veshur një kapele Prada e cila ishte kombinuar me çantën e të njëjtit material ngjyrë rozë dhe bikini shumëngjyrëshe të cilat theksonin linjat e këngëtares mjaft shumë.