Ermali dhe Kida publikojnë duetin ‘Tela’

Ermal Fejzullahu dhe Kida e kanë publikuar në Youtube projektin duetin e tyre të ri.


‘Tela’ titullohet kënga dhe vjen me videoklip, shkruan Reporteri.net.

Tekstin e ka shkruar reperi Bim Bimma.

Kjo këngë ka nisur të pëlqehet menjëherë nga fansat e këngëtarëve pasi deri më tani ka marrë mbi 15 mijë klikime në Youtube.

Kujtojmë se Ermali dhe Kida edhe në të kaluarën kanë realizuar këngë së bashku. /Reporteri.net/.