Ermali nis pushimet me bashkëshorten, ndan videon e ëmbël nga plazhi

Dyshja e njohur kanë nisur pushimet.


Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu janë çifti më i përfolur në showbizin shqiptar.

Reklamë

Këngëtari i mirënjohur Ermali, është shumë i dashur nga publiku shqiptar për këngët dhe personalitetin e tij miqësor.

Ndonëse gjendemi në mes një pandemie ai nuk e ka ndjerë këtë shpesh herë duke ndarë imazhe të ndryshme nga vikendet dhe nga blerjet luksoze.

Së fundi ai ka zbuluar se ka nisur pushimet me Arianën përmes postimeve në Instagram ku shihej i lumtur krahas bashkëshortes.

“Pushimet me Ariana Fejzullahun”, shkroi ai në mbishkrimin e videos së publikuar në Instastory.