Eskalojnë motrat Istrefi, me një video shfaqin më shumë se ç’duhet

Edhe dy ditë na ndajnë nga publikimi i klipit më të ri nga Era dhe Nora Istrefi.

“Nuk e di” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të jetë ritmike, dhe është vizualizuar edhe me klip.

Motrat Istrefi ka kohë që përmes rrjeteve sociale po paralajmërojnë ardhjen e këtë klipi, teksa një gjë të tillë e kanë bërë edhe gjatë ditës së martë.

Era ka publikuar në rrjetin social Instagram një video mjaft provokuese, duke vënë në pah linjat e saj atraktive, njashtu të motrës së saj e cila gjendej pranë.

 

View this post on Instagram

 

Leak my ass ?

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on