Familja Lipa shkëlen në një dasmë, shikoni çfarë ka veshur Dua

Familja e Dua Lipa, së fundmi kanë marrë pjesë në një aheng.


Jo veç Dua por edhe prindërit dhe dhe motra e vëllau janë veshur elegant dhe kanë shkëlqyer, shkruan Reporteri.net.

Është Dukagjini, babai i Duas që përmes disa postimeve në Instagram e ka bërë të ditur një gjë të tillë.

“Ekuipazhi i dasmës ?”, ka shkruar ai .

 

View this post on Instagram

 

Wedding crew ?

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on