Fejohet legjenda e pornos, thyen zemrat e mijëra fansave

Mia Khalifa i ka dhënë fund beqarisë.

Legjenda e pornografisë botërore ka lënë me zemër të thyer shumë fansa pasi ajo zbuloi se është edhe zyrtarisht jashtë tregut, duke nenkuptuar në fejesën e saj, shkruan Reporteri.net

Bukuroshja e lindur në Liban i tha “po” propozimit të të dashurit të saj Suedez, Robert Sandberg të mërkurën.

Çifti bëri menjëherë publike fejesën e tyre në rrjetet sociale:

“Ne ishim në Chicago këtë vikend dhe patëm një darkë të mrekullueshme në Smyth. Unë i propozova Mias dhe ajo tha PO” ka shkruar tashmë i fejuari i saj Robert Sandberg.

Kujtojmë që Mia Khalifa është është ylli më i njohur pornografik në botë./Reporteri.net/