Festa Qoqaj rrëfen një sekret: Desh më doli zemra përballë Robert Berishës

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ ishte moderatorja dhe blogerja Festa Qoqa.


Nga pyetjet e moderatores Ester Bylyku, ajo ndau disa nga momentet më të vështira po dhe të bukura nga jeta e saj. Po ashtu ajo ndau me ne një sekret.

Ester Bylyku:Cili është sekreti yt, që se di askush?

Festa Qoqja: Në puntatën e parë kam pas fatin me pas të ftuar Robert Berishën që është shumë i dashur por sekreti është se ka qenë zemra duke më dalë zemra nga vendi.

Më ka rrahur zemra shumë dhe jam skuqur nga mundimi.