Festë e madhe sot, Diellza Kolegeci bëhet nënë

Ish-Missi Diellza Kolgeci është bërë nënë për herë të parë. Lindja ka ndodhur pas mesnatës në një prej spitaleve private të kryeqytetit.


Lajmin e ka konfirmuar mikesha e ngushtë e Diellzës, Afërdita Paqarada para pak minutash përmes një postimi në rrjete sociale me buqetën e luleve për Diellzën në fokus.

Mësohet se çifti kanë pagëzuar vajzën me emrin Helena, teksa Diellza dhe e vogla gëzojnë shëndet të plotë.