Fifi me mesazh për ata që janë të lumtur

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Fifi, gjatë vitit që lamë pas ka qenë ndër yjet më të komentuar në showbizin shqiptar.

Kjo pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP, që e riktheu në qendër të vëmendjes për çdo lëvizje që ka bërë.

Ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, ndërsa shpesh publikon imazhe e video të ndryshme me fansat.

E njëjta këtë herë ka shpërndarë një tjetër imazh në Instagram, nëpërmjet të cilit thotë: “Ti shkëlqen ndryshe kur je me të vërtet e lumtur”.

Përkundër sfidave që ka hasur në vitin e kaluar, ajo duket se e ka marrë veten dhe se po ndihet e lumtur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)