Fisnik Ismaili: Në Parlament është një bufe ku përqafohen të gjithë ata që shahen mes vete

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka folur për kohën sa ishte pjesë e Parlamentit të Republikës së Kosovës.


Në emisionin ‘SHOW TIME’, Ismaili ka thënë se nuk do e mendonte ndonjëherë që disa ‘fytyra’ të Parlamentit, do i kishte aq afër, shkruan Reporteri.net.

Ai po ashtu ka zbuluar për ‘SHOW TIME’ se si pasojë e ngacmimeve të tij në rrjetet sociale për deputetët, shumë nga ta kanë kthyer kokën anash dhe nuk i kanë folur.

Se çka tregon ai për ‘bufenë në Kuvend’, mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.


Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.
/Reporteri.net