Fisnik Ismaili tregon raportet familjare me motrat Adelina dhe Zanfina Ismaili

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka folur për lidhjen familjare që ka me dy motrat këngëtare të famshme, Adelina dhe Zanfina Ismaili.


I ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’ Ismaili ka treguar për raportet e tij me dy motrat e famshme në ditët e sotme, shkruan Reporteri.net.

Se çfarë raporte kanë ata sot, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.
/Reporteri.net