Fisnik Ismaili tregon se nënën e cilës këngëtare me famë botërore e ka pasur në klasë

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka rrëfyer shumëçka nga jeta e tij.


Ai në emisionin ‘SHOW TIME’ ka treguar se nënën e një nga këngëtareve shqiptare me famë botërore e ka pasur në klasë, shkruan Reporteri.net.

Se për cilën bëhet fjalë, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

 Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net