Fisnik Ismaili tregon se përse shan nëpër komente

Është shumë aktiv në rrjetet sociale.


E shumë prej komenteve, Fisnik Ismaili i kthen duke sharë e ofenduar, shkruan Gazeta Online “Reporteri”.

E se përse shan ai, kuptojeni në videon më poshtë:

Ish-deputeti ka qenë i ftuar në emisionin Show Time, ku foli edhe për këtë pjesë.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në linkun më poshtë, ku të ftuar kanë qenë Teuta Krasniqi, Labinot Gashi-Labi, Fisnik Ismaili, Elita 5 dhe Lumi B.