Flet vëllai i Loredanës: Këto janë rrena të atyre që na kanë inati

Përmes një videoje, vëllai i Loredanës ka reagaur pas lajmeve për arrestimin e motrës së saj.


Loredana Zefi është arrestuar mbrëmjen e së martës nga autoritetet zvicerane.

Ajo dhe vëllai i saj, akuzohen nga një çift zviceran Petra dhe Hans për mashtrim, detyrim dhe kërcënim.

Vëllai i Loredanës, Bekim Zefi ka reaguar përmes një videoje në Instagram, ku thotë se nuk janë të vërteta ato që po shkruhen në medie.

“Po të ishte kjo krejt e vërtetë çka po shkruhet në medie, unë nuk do të isha sot në liri më 8 maj 2019. Këto janë rrena, këto janë fjalë të fëlliqta. Ata që na kanë inati”, tha ai.

Kujtojmë se Loredana u akuzua se ia kishte marrë 700 mijë franga çiftit zviceran, mediet e huaja raportojnë se rep-artistja është liruar pas marrjes në pyetje.