Fotoshopi dhe Anna Kabashi

Anna Kabashi është shpesh pjesë e mediave rozë e komenteve në rrjete sociale.


Artistja nga Peja që mori famë nga shoë televiziv “The Voice of Albania”, po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore, ani pse nuk shquhet për ndonjë hit.

Megjithatë ajo shquhet për pozat seksi që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi Anna ka paralajmëruar se do t’vjen shumë shpejtë me projekt muzikor që mban titullin e emrit të saj, por deri në publikimin e këngës ajo po poston fotografi që po e paralajmëron atë.

E, në fotografinë e fundit ajo duket krejtësisht ndryshe, madje vërehet edhe përdorimi i madh i fotoshopit.